TTNET WiFi Noktası Acıbadem | İstanbul Acıbadem

TTNET WiFi Noktası Acıbadem | İstanbul Acıbadem - Acıbadem Cad. No:128 Acıbadem, Üsküdar, İstanbul - Asya adresinde bulunan TTNET WiFi Noktası Acıbadem | İstanbul Acıbadem iletişim bilgileri, telefon numarası, nerede olduğu ile ilgili harita bilgileri aşağıdaki gibidir. TTNET WiFi Noktası Acıbadem | İstanbul Acıbadem hakkında yorum yapmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Diğer İnternet Kafeler ve Wi-Fi Noktaları (Kablosuz Erişim) için tıklayın.

TTNET WiFi, ev ve işyeri dışında Türkiye’nin 81 ilinde binlerce servis noktasında kablosuz internete bağlanabileceğiniz güvenli genişbant internet erişim hizmetidir.

Kafede, marinada otururken; yurtta, üniversitede çalışırken; alışveriş merkezinde gezerken; havaalanında, feribotta seyahat ederken güvenli ve ekonomik kablosuz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Taşınabilir ve tablet bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz ile özgürce internete bağlanabilirsiniz. Başka herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur.

TTNET aboneleri aylık hediye dakikalarını kullanarak, TTNET abonesi olmayanlar ise 120 dakikalık ve günlük paketlerden kolayca alarak TTNET WiFi hizmetinden yararlanabilir.

TTNET WiFi evinizdeki internet kotanızdan kullanmaz!

TTNET WiFi ile TTNET, evinizin dışında da yanınızda!

Telefon:
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.ttnetwifi.com.tr
E-posta: wifinoktasi@ttnet.com.tr
Adres: Acıbadem Cad. No:128
Acıbadem, Üsküdar, İstanbul – Asya
Adres tarifi: McDonald’s İçinde

Yorum

yorum

ttnet acibadem caddesi
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
---
Acıbadem Cad. No:128 Acıbadem, Üsküdar, İstanbul - Asya adresinde bulunan TTNET WiFi Noktası Acıbadem | İstanbul Acıbadem sitemize 05 Nisan 2015 tarihinde eklenmiş ve 81 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

otobüs bileti - uçak bileti
otobüs bileti - uçak bileti - uçak bileti