Starbucks Coffee | İstanbul Maslak

Kafeler ve Kahve Dükkanları

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-2859540
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:8 K:Zemin
Maslak, Şişli, İstanbul – Avrupa

Starbucks Coffee | İstanbul Maslak - Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:8 K:Zemin Maslak, Şişli, İstanbul - Avrupa adresinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul Maslak iletişim bilgileri, telefon numarası, nerede olduğu ile ilgili harita bilgileri aşağıdaki gibidir. Starbucks Coffee | İstanbul Maslak hakkında yorum yapmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Diğer Kafeler ve Kahve Dükkanları için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir