M.A.C – Buyaka Avm | İstanbul Ihlamurkuyu

Kozmetik, Makyaj ve Kişisel Bakım, Tax Free Shopping

Moda ve sanat dünyasındaki makyaj trendlerini belirleyen M.A.C dünyaca ünlü moda tasarımcılarıyla en yeni renkleri, makyaj ürünlerini ve makyaj aksesuarlarını ayda 3 ile 8 arasında yeni koleksiyon çıkararak sektöre sunar. M.A.C yenilikçi ve yaratıcı ürünler yaratarak profesyonel makyaj sanatçılarının ihtiyaçlarını karşılar. M.A.C Cosmetics her insanın güzelliğine saygı gösterir. M.A.C herkes içindir.
M.A.C, Moda Haftaları’nda yaptığı kulis sponsorluğu haricinde sektörün önde gelen dergilerinde moda ve güzellik çekimlerine makyaj uygulaması desteği vermektedir. M.A.C tüm dünya çapında olduğu gibi Türkiye’de de moda platformu ile işbirliğinde yaptığı projelerle makyaj otoritesi ve trendler konusunda kanaat önderi olarak konumlanmaktadır. M.A.C Türkiye’deki ilk mağazasını 2004’de Akmerkez’de açtı. Bugün 22 mağazasıyla Türkiye’nin en yüksek pazar payına sahip prestij makyaj  markası olarak büyümeye devam ediyor.

www.facebook.com/MACcosmetics

twitter.com/MACcosmetics

Telefon: +90 216-2907737, +90 216-2907738
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.maccosmetics.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Buyaka No:56 K:Giriş D:84
Ihlamurkuyu, Ümraniye, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Buyaka Giriş Katında

M.A.C – Buyaka Avm | İstanbul Ihlamurkuyu - Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Buyaka No:56 K:Giriş D:84 Ihlamurkuyu, Ümraniye, İstanbul - Asya adresinde bulunan M.A.C – Buyaka Avm | İstanbul Ihlamurkuyu iletişim bilgileri, telefon numarası, nerede olduğu ile ilgili harita bilgileri aşağıdaki gibidir. M.A.C – Buyaka Avm | İstanbul Ihlamurkuyu hakkında yorum yapmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Diğer Kozmetik, Makyaj ve Kişisel Bakım, Tax Free Shopping için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir