Kuveyt Türk – Tuzla Sanayi Şubesi | İstanbul Orhanlı

Kuveyt Türk – Tuzla Sanayi Şubesi | İstanbul Orhanlı - Organize Deri Sanayi Bölgesi Mah. Birmes Sanayi Sitesi D1 Blok D:5 Orhanlı, Tuzla, İstanbul - Asya adresinde bulunan Kuveyt Türk – Tuzla Sanayi Şubesi | İstanbul Orhanlı iletişim bilgileri, telefon numarası, nerede olduğu ile ilgili harita bilgileri aşağıdaki gibidir. Kuveyt Türk – Tuzla Sanayi Şubesi | İstanbul Orhanlı hakkında yorum yapmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Diğer ATM'ler, Bankalar için tıklayın.

Kuveyt Türk, 16.12.1983 gün ve 831/7506 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı’nın tespit ettiği esaslara uygun olarak faaliyet göstermek üzere 1989 yılında Özel Finans Kurumu statüsünde kurulmuştur. Özel Finans Kurumları’nın faaliyetleri, 1999 yılında Bankacılık Kanunu kapsamına girinceye kadar geçen süreçte bir yanda Bakanlar Kurulu Kararı, diğer yanda Merkez Bankası ve Hazine Müsteşarlığı’nın tebliğleri ile yürütülmüştür. 1999 yılı Aralık ayından itibaren diğer Özel Finans Kurumları gibi Kuveyt Türk de 4389 sayılı Bankacılık Kanunu’na tâbi hale gelmiştir. Mayıs 2006’da ünvanı, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. olarak değişmiştir.

Kuveyt Türk’ün sermayesinin %62’si Kuveyt Finans Kurumu’na (Kuwait Finance House), %9’u Kuveyt Devlet Sosyal Güvenlik Kurumu’na, %9’u İslam Kalkınma Bankası’na, %18’u Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne, %2’i de diğer ortaklara aittir.

MİSYONUMUZ
Temel kurumsal prensiplere bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı bankacılığa önem veren, kurumsal sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Uygun ve yeni finansal çözüm sunma, bilgi birikimi, tecrübe ışığında uluslararası bir banka olarak Türkiye’de 2014’te hizmet kalitesinde ilk beş, 2018’de aktif büyüklüğünde ilk 10 banka arasında yer almaktır.

Telefon: +90 216-3948700
Cep Telefonu:
Fax: +90 216-3948709
Web: www.kuveytturk.com.tr
E-posta: kuveytturk@kuveytturk.com.tr
Adres: Organize Deri Sanayi Bölgesi Mah. Birmes Sanayi Sitesi D1 Blok D:5
Orhanlı, Tuzla, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Shell Karşısı

Yorum

yorum

kuveyt türk deri sanayi, kuveyt türk orhanlı şubesi, kuveyttür orhanlı
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
---
Organize Deri Sanayi Bölgesi Mah. Birmes Sanayi Sitesi D1 Blok D:5 Orhanlı, Tuzla, İstanbul - Asya adresinde bulunan Kuveyt Türk – Tuzla Sanayi Şubesi | İstanbul Orhanlı sitemize 05 Nisan 2015 tarihinde eklenmiş ve 97 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

otobüs bileti - uçak bileti
otobüs bileti - uçak bileti - uçak bileti